Cococabana

 

Przedłużanie włosów

Piękne włosy odmienią Cię i sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. To oczywiste. Lecz abyś czuła się pewnie i bezpiecznie, poznaj metody dzięki którym dokonamy Twojej wyjątkowej metamorfozy.

Metody które stosujemy w COCOCABANA

Przedłużamy i zagęszczamy włosy tylko metodami bezinwazyjnymi. Nie pozwolimy, aby Twoje włosy ucierpiały podczas przedłużania. W tym celu stosujemy:

  1. przedłużanie metodą tulejkową
  2. doszywanie włosów
  3. przedłużanie metodą japońską

1. Metoda tulejkowa

Polega na doczepieniu do Twoich naturalnych włosów pojedynczych pasem za pomocą miedzianych łączników zwanych tulejkami. Ten typ połączeń jest bezpieczny dla włosów, a zarazem niewidoczny gołym okiem. Miedziane tulejki nie wywołują u większości osób reakcji alergicznej.

2. Doszywanie włosów

Tym sposobem możemy dokonać na Twojej głowie absolutnej metamorfozy tzn. zmienić typ włosów oraz ich kolor. Zabieg ten jest całkowicie odwracalny. Czas noszenia doszywanych włosów to ok. 1,5 miesiąca.
Pielęgnacja uzależniona jest od typu doszywanych włosów.

3. Przedłużanie metodą japońską

Metoda polegająca na połączeniu włosów za pomocą maleńkiego warkoczyka zakończonego cienką, niemalże niewidoczną nitką. Idealna dla osób z kręconymi włosami.
Korektę odrostu należy robić maksymalnie co 3 miesiące.

Czas trwania zabiegów to około 2 godziny

Rodzaje włosów stosowanych do przedłużania

Pracujemy na czterech rodzajach wysokiej jakości włosów:

  • Włosy syntetyczne. Możesz je dowolnie kręcić lub prostować. Ten rodzaj włosów możesz nosić około jednego roku.
  • Włosy naturalne azjatyckie. Należą do grupy włosów grubych, dlatego nie są one podatne na falowanie lub kręcenie. Przy odpowiedniej pielęgnacji będziesz się mogła cieszyć się nimi przez około 2 lata.
  • Włosy naturalne indyjskie. Są one średniej grubości, podatne na falowanie, są bardzo trwałe, ich żywotność szacujemy na kilka lat.
  • Włosy naturalne słowiańskie. To najszlachetniejszy gatunek włosów. Nieobrabiane chemicznie, od początku do końca przygotowywane przez nasze Studio.
    Jeśli będziesz przestrzegać naszych zaleceń i otoczysz je troską, będą one budzić zachwyt przez wiele lat.

W ofercie posiadamy włosy o długości od 30 do 90 cm.

Cococabana 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie strony Bespoke Software UK